Endoskopi Cihazları

Endoskopi Cihazları

İşleyişi sebebiyle her çeşit marka video endoskopi cihazı tamiri ve bakımı için gerekli tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Video endoskopi cihazlarının sorunsuz olarak güvenli şekilde tamiratı sorunsuz yapılmaktadır. Video endoskopi cihazlarının arıza teşhisinden başlayıp tamiratın bitmemesine kadar her işlem titizlikle yapılmaktadır.

Fujinon endoskopi cihazı tamiri bakımı onarımı- pentax video endoskopi cihazı tamiri bakımı onarımı- olympus video endoskopi cihazı tamiri bakımı- video kolonoskopi cihazı tamiri bakımı onarımı- video gastroskopi cihazı tamiri bakımı onarımı- video pediatrik endoskopi cihazı tamiri onarımı bakımı- veteriner video endoskopi cihazı tamiri bakımı onarımı

Teknik servisimiz, elektronik tabanlı cihazların bakım, kurulum ve onarım gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayan ve bu alanda uzman olmuş kişilerden oluşan ekiplerimiz ile sizlere güvenilir destek vermek bizim en önemli ilkemizdir. Firmamız 2000 yılında medikal sağlık alanında sektöre başlamış bir firmadır. Geniş servis ağımız ile halen hastanede GÜNEY KORE ürünü olan distribütörlüğünü yaptığımız çalışan 81 ilde yaklaşık 1200 cihazımız faaliyet göstermektedir. Yetkili mühendis personellerimiz gerekli eğitim ve cihazlarınızın doğru çalışması ve doğru sonuç verebilmesi için tüm gelişmiş cihazlarımızla tamiri ve onarımını yaparak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamakladır. Firmamız TSE hizmet yeterlilik belgeli bir firma olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Ekibimiz her zaman sizin yanınızda olduğunu size bir telefon kadar yakın olduğunu bilmenizi isteriz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz desteklerimiz ve çabamızın sizlerin çalışabilirliğini arttırmak ve kolaylaştırmak üzere tasarlandığını unutmayın.

GÜVEN VE KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR…

Famed
WhatsApp
Çevirimiçi
', policyLink: 'https://www.famed.com.tr/en/kvkk-aydinlatma-metni' });