Yoğun Bakım Kuvözleri

Yoğun Bakım Kuvözleri

İşleyişi sebebiyle her çeşit marka yoğun bakım kuvöz cihazı tamiri ve bakımı için gerekli tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yoğun bakım kuvöz cihazlarının sorunsuz olarak güvenli şekilde tamiratı sorunsuz yapılmaktadır. Yoğun bakım kuvöz cihazlarının arıza teşhisinden başlayıp tamiratın bitmemesine kadar her işlem titizlikle yapılmaktadır.

NOVOS NI-1000 NI-1000 Kuvöz BAKIM ONARIMI TAMİRATI- OKUMAN OKM 862 OKM 862 Kuvöz BAKIM OANRIMI TAMİRATI-TENDE VAV-TR 210 VAV-TR 210 Kuvöz BAKIM OANRIMI TAMİRATI-COMEN B6 B6 Kuvöz BAKIM ONARIMI TAMİRATI-ERTUNÇ ÖZCAN MAGIC LOGGIA M (Yükseklik Ayarlı) MAGIC LOGGIA M (YÜKSEKLİK AYARLI) Kuvöz BAKIM ONARIM TAMİRATI-DRAGER Isolette® 8000 BAKIM ONARIM TAMİRATI

Teknik servisimiz, elektronik tabanlı cihazların bakım, kurulum ve onarım gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayan ve bu alanda uzman olmuş kişilerden oluşan ekiplerimiz ile sizlere güvenilir destek vermek bizim en önemli ilkemizdir. Firmamız 2000 yılında medikal sağlık alanında sektöre başlamış bir firmadır. Geniş servis ağımız ile halen hastanede GÜNEY KORE ürünü olan distribütörlüğünü yaptığımız çalışan 81 ilde yaklaşık 1200 cihazımız faaliyet göstermektedir. Yetkili mühendis personellerimiz gerekli eğitim ve cihazlarınızın doğru çalışması ve doğru sonuç verebilmesi için tüm gelişmiş cihazlarımızla tamiri ve onarımını yaparak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamakladır. Firmamız TSE hizmet yeterlilik belgeli bir firma olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Ekibimiz her zaman sizin yanınızda olduğunu size bir telefon kadar yakın olduğunu bilmenizi isteriz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz desteklerimiz ve çabamızın sizlerin çalışabilirliğini arttırmak ve kolaylaştırmak üzere tasarlandığını unutmayın.

GÜVEN VE KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR…

Famed
WhatsApp
Çevirimiçi
', policyLink: 'https://www.famed.com.tr/en/kvkk-aydinlatma-metni' });