Laparoskop Optikler

Laparoskop Optikler

İşleyişi sebebiyle her çeşit marka video laparoskopik optik tamiri ve bakımı için gerekli tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. video laparoskopik optik cihazlarının sorunsuz olarak güvenli şekilde tamiratı sorunsuz yapılmaktadır. video laparoskopik optik cihazlarının arıza teşhisinden başlayıp tamiratın bitmemesine kadar her işlem titizlikle yapılmaktadır.
Karl storz laparoskopik optik tamiratı bakımı onarımı- shenda laparoskopik optik tamiri bakımı onarımı- MARTIN LAPAROSKOPİ CİHAZI tamiri bakımı onarımı

Teknik servisimiz, elektronik tabanlı cihazların bakım, kurulum ve onarım gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayan ve bu alanda uzman olmuş kişilerden oluşan ekiplerimiz ile sizlere güvenilir destek vermek bizim en önemli ilkemizdir. Firmamız 2000 yılında medikal sağlık alanında sektöre başlamış bir firmadır. Geniş servis ağımız ile halen hastanede GÜNEY KORE ürünü olan distribütörlüğünü yaptığımız çalışan 81 ilde yaklaşık 1200 cihazımız faaliyet göstermektedir. Yetkili mühendis personellerimiz gerekli eğitim ve cihazlarınızın doğru çalışması ve doğru sonuç verebilmesi için tüm gelişmiş cihazlarımızla tamiri ve onarımını yaparak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamakladır. Firmamız TSE hizmet yeterlilik belgeli bir firma olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Ekibimiz her zaman sizin yanınızda olduğunu size bir telefon kadar yakın olduğunu bilmenizi isteriz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz desteklerimiz ve çabamızın sizlerin çalışabilirliğini arttırmak ve kolaylaştırmak üzere tasarlandığını unutmayın.

GÜVEN VE KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR…

Famed
WhatsApp
Çevirimiçi
', policyLink: 'https://www.famed.com.tr/en/kvkk-aydinlatma-metni' });